Tuoteryhmät ja tuotteet

SCSC-OM2-10M
Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 10m

Tekniset tiedot
Valokuitukaapeli. Dublex / multimode.
Kaapelissa halogeenivapaa (LSZH) PU-eriste.
 
Tilauskoodi: SCSC-OM2-10M
Liitin A: 2 x SC-liitin
Liitin B: 2 x SC-liitin
Kuituluokka: 50 / 125 µm  (OM2)
Kaapelihalkaisija: 2,8 mm
Siirtonopeus: 100Mb/s  (≤2 km)
1 Gb/s  (≤500 m)
10 Gb/s  (≤82 m)
Käyttölämpötila: -20...+60 °C
Väri: oranssi
Pituus:

10 m

Alkuperämaa:
CN  (Kiina)
Tullikoodi:
85447000

Katso lisätietoja tuotteen sivulta.

Määrä:
Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 10m
Hinta
1+ 10,50 EUR
10+ 9,45 EUR
50+ 8,40 EUR

Varastossa (10)