Tuoteryhmät ja tuotteet

STST-OM2-1M
Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 1m (DK-2511-01)

Tekniset tiedot
Valokuitukaapeli. Dublex / multimode.
Kaapelissa halogeenivapaa (LSZH) eriste.
 
Tilauskoodi: STST-OM2-1M
Liitin A: 2 x ST-liitin
Liitin B: 2 x ST-liitin
Kuituluokka: 50 / 125 µm  (OM2)
Kaapelihalkaisija: 3,0 mm
Siirtonopeus: 100Mb/s  (≤2 km)
1 Gb/s  (≤500 m)
10 Gb/s  (≤82 m)
Käyttölämpötila: -40...+85 °C
Väri: oranssi
Pituus:

1 m

Valmistajan tuotekoodi:
DK-2511-01
Alkuperämaa:
CN  (Kiina)
Tullikoodi:
85447000

Katso lisätietoja tuotteen sivulta.

Määrä: