Tuoteryhmät ja tuotteet

Tervetuloa verkkosivuillemme



Laajensimme 3D-tulostusvalikoimaamme

Nyt saatavilla filamenttien lisäksi, tulostimia, suuttimia ja tartunta-ainetta. Laajennamme valikoimaa kysynnän mukaan.





Arduino Uno Mini Limited Edition nyt varastossa




Vain ennakkotilaajille markkinoiden yksi nopeimmista 3D-tulostimista nyt tarjoushintaan.





Nyt meiltä Aura Air ilmanpuhdistimet


Uusi edullinen lämpötilaohjain lämmitys- ja jäähdytyskäyttöön.


Bluetooth FM-lähettimiä edulliseen hintaan





Runpotecin kaapelivetolaitteet nyt meiltä

Uudet COB (Circuit on board) LED-valonauhat nyt heti varastosta!
COB LED-valonauhoissa ei ole havaittavia erillisiä LED-pisteitä vaan valo on yhtenäinen.

LCSC-OM3-3M
Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 3m
Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 3m

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 10,04 EUR
10+ 9,05 EUR
25+ 8,05 EUR

79L09CP
Jänniteregulaattori -9V 0,1A TO-92
Jänniteregulaattori -9V 0,1A TO-92

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 0,45 EUR
25+ 0,36 EUR
100+ 0,31 EUR

SWS9300
Langaton digitaalinen sääasema (lämpö, kosteus, tuulennop., tuulensuunta, sademäärä)
Langaton digitaalinen sääasema (lämpö, kosteus, tuulennop., tuulensuunta, sademäärä)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 129,25 EUR
5+ 122,80 EUR
10+ 116,30 EUR

KDS-DEG0
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille harmaa (28575.6)
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille harmaa (28575.6)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,35 EUR
10+ 3,01 EUR
50+ 2,85 EUR

KDS-DE0
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan holkkitiivisteille harmaa (28571.6)
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan holkkitiivisteille harmaa (28571.6)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 2,06 EUR
10+ 1,85 EUR
50+ 1,75 EUR

KDS-DEG28-29
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 28-29 mm harmaa (28590.6)
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 28-29 mm harmaa (28590.6)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,35 EUR
10+ 3,01 EUR
50+ 2,85 EUR

KDS-DEG26-27
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 26-27 mm harmaa (28588.6)
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 26-27 mm harmaa (28588.6)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,35 EUR
10+ 3,01 EUR
50+ 2,85 EUR

KDS-DEG24-25
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 24-25 mm harmaa (28586.6)
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 24-25 mm harmaa (28586.6)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,35 EUR
10+ 3,01 EUR
50+ 2,85 EUR

KDS-DEG22-23
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 22-23 mm harmaa (28584.6)
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 22-23 mm harmaa (28584.6)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,35 EUR
10+ 3,01 EUR
50+ 2,85 EUR

KDS-DEG20-21
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 20-21 mm harmaa (28582.6)
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 20-21 mm harmaa (28582.6)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,35 EUR
10+ 3,01 EUR
50+ 2,85 EUR

KDS-DEG18-19
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 18-19 mm harmaa (28580.6)
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 18-19 mm harmaa (28580.6)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,35 EUR
10+ 3,01 EUR
50+ 2,85 EUR

KDS-DEG16-17
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 16-17 mm harmaa (28578.6)
Kumitiiviste KDS-KV -sarjan M40-M63 holkkitiivisteille 16-17 mm harmaa (28578.6)

» Tuotetiedot
» Osta

Hinta
1+ 3,35 EUR
10+ 3,01 EUR
50+ 2,85 EUR