Tuoteryhmät ja tuotteet

Tuoteryhmän sisältö



Tuotteet 1 - 17 (17 tuotteesta) Sivu  1 
  Tuotekoodi+  Tuotekuvaus  Tila  Hinta   
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 0,5m  LCSC-OM3-0.5M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 0,5m 
Ei varastossa
Toimitusaika:
1 viikko
1+ 12,20 EUR
10+ 11,00 EUR
50+ 9,75 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 1m  LCSC-OM3-1M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 1m 
Varastossa
(10)
1+ 7,95 EUR
10+ 7,15 EUR
25+ 6,35 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 2m  LCSC-OM3-2M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 2m 
Varastossa
(11)
1+ 11,59 EUR
10+ 10,45 EUR
25+ 9,30 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 3m  LCSC-OM3-3M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 3m 
Varastossa
(8)
1+ 10,04 EUR
10+ 9,05 EUR
25+ 8,05 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 5m  LCSC-OM3-5M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM3) 5m 
Varastossa
(5)
1+ 12,75 EUR
10+ 11,45 EUR
25+ 10,21 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 0,5m  LCSC-OM4-0.5M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 0,5m 
Varastossa
(8)
1+ 8,56 EUR
10+ 7,70 EUR
25+ 6,84 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 10m  LCSC-OM4-10M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 10m 
Varastossa
(10)
1+ 21,01 EUR
10+ 18,90 EUR
25+ 16,80 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 1m  LCSC-OM4-1M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 1m 
Varastossa
(9)
1+ 7,45 EUR
10+ 6,70 EUR
25+ 5,95 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 20m  LCSC-OM4-20M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 20m 
Varastossa
(5)
1+ 39,49 EUR
10+ 35,55 EUR
25+ 31,60 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 2m  LCSC-OM4-2M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 2m 
Varastossa
(8)
1+ 8,75 EUR
10+ 7,85 EUR
25+ 7,01 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 3m  LCSC-OM4-3M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 3m 
Varastossa
(10)
1+ 10,45 EUR
10+ 9,40 EUR
25+ 8,35 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 5m  LCSC-OM4-5M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 5m 
Varastossa
(8)
1+ 13,40 EUR
10+ 12,05 EUR
25+ 10,75 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 1m *  LCSC-OS1-1M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 1m * 
Varastossa,
tuote poistuu
(4)
1+ 7,90 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 2m *  LCSC-OS1-2M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 2m * 
Varastossa,
tuote poistuu
(4)
1+ 9,75 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS2) 1m  LCSC-OS2-1M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS2) 1m 
Varastossa
(7)
1+ 9,10 EUR
10+ 7,75 EUR
50+ 6,84 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS2) 2m  LCSC-OS2-2M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS2) 2m 
Varastossa
(11)
1+ 9,80 EUR
10+ 8,35 EUR
50+ 7,35 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS2) 5m  LCSC-OS2-5M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS2) 5m 
Varastossa
(11)
1+ 13,26 EUR
10+ 11,25 EUR
50+ 9,94 EUR

 
Tuotteet 1 - 17 (17 tuotteesta) Sivu  1