Tuoteryhmät ja tuotteet

Tuoteryhmän sisältö



Tuotteet 1 - 9 (9 tuotteesta) Sivu  1 
  Tuotekoodi+  Tuotekuvaus  Tila  Hinta   
 Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 0,5m  LCST-OM3-0.5M  Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 0,5m 
Varastossa
(5)
1+ 14,95 EUR
10+ 13,45 EUR
25+ 11,95 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 10m  LCST-OM3-10M  Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 10m 
Varastossa
(7)
1+ 21,80 EUR
10+ 19,60 EUR
25+ 17,45 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 15m  LCST-OM3-15M  Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 15m 
Varastossa
(3)
1+ 27,04 EUR
10+ 24,35 EUR
25+ 21,65 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 1m  LCST-OM3-1M  Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 1m 
Varastossa
(10)
1+ 10,04 EUR
10+ 9,05 EUR
25+ 8,05 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 20m  LCST-OM3-20M  Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 20m 
Ei varastossa
Toimitusaika:
1 viikko
1+ 34,45 EUR
10+ 31,00 EUR
25+ 27,55 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 2m  LCST-OM3-2M  Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 2m 
Varastossa
(11)
1+ 9,00 EUR
10+ 8,10 EUR
25+ 7,20 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 3m  LCST-OM3-3M  Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 3m 
Varastossa
(2)
1+ 15,20 EUR
10+ 13,70 EUR
25+ 12,15 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 5m  LCST-OM3-5M  Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 5m 
Varastossa
(5)
1+ 14,50 EUR
10+ 13,04 EUR
25+ 11,59 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 7,5m  LCST-OM3-7.5M  Valokuitukaapeli LC/ST dublex/multimode (OM3) 7,5m 
Varastossa
(4)
1+ 19,05 EUR
10+ 17,15 EUR
25+ 15,25 EUR

 
Tuotteet 1 - 9 (9 tuotteesta) Sivu  1