Tuoteryhmät ja tuotteet

Tuoteryhmän sisältö



Tuotteet 1 - 12 (12 tuotteesta) Sivu  1 
  Tuotekoodi+  Tuotekuvaus  Tila  Hinta   
 Liitinadapteri FC/SC Single/MultiMode Simplex  AD-FCSC  Liitinadapteri FC/SC Single/MultiMode Simplex 
Varastossa,
tuote poistuu
(1)
1+ 6,70 EUR

 
 Liitinadapteri LC/LC MultiMode Dublex  AD-LCLC-MMD  Liitinadapteri LC/LC MultiMode Dublex 
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 2,53 EUR
10+ 2,28 EUR
50+ 2,02 EUR

 
 Liitinadapteri LC/LC SingleMode Dublex  AD-LCLC-SMD  Liitinadapteri LC/LC SingleMode Dublex 
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 2,68 EUR
10+ 2,41 EUR
50+ 2,15 EUR

 
 Liitinadapteri SC/SC MultiMode Dublex  AD-SCSC-MMD  Liitinadapteri SC/SC MultiMode Dublex 
Varastossa
(3)
1+ 3,93 EUR
10+ 3,34 EUR
50+ 2,95 EUR

 
 Liitinadapteri SC/SC MultiMode Simplex  AD-SCSC-MMS  Liitinadapteri SC/SC MultiMode Simplex 
Varastossa
(8)
1+ 1,76 EUR
10+ 1,50 EUR
50+ 1,33 EUR

 
 Liitinadapteri SC/SC SingleMode Dublex  AD-SCSC-SMD  Liitinadapteri SC/SC SingleMode Dublex 
Varastossa
(8)
1+ 3,62 EUR
10+ 3,08 EUR
50+ 2,72 EUR

 
 Liitinadapteri SC/SC SingleMode Simplex  AD-SCSC-SMS  Liitinadapteri SC/SC SingleMode Simplex 
Varastossa
(5)
1+ 2,11 EUR
10+ 1,80 EUR
50+ 1,59 EUR

 
 Liitinadapteri SC/ST MultiMode Dublex  AD-SCST-MMD  Liitinadapteri SC/ST MultiMode Dublex 
Varastossa
(4)
1+ 4,92 EUR
10+ 4,43 EUR
50+ 3,94 EUR

 
 Liitinadapteri SC/ST SingleMode Dublex  AD-SCST-SMD  Liitinadapteri SC/ST SingleMode Dublex 
Varastossa
(2)
1+ 3,72 EUR
10+ 3,35 EUR
50+ 2,98 EUR

 
 Liitinadapteri ST/ST MultiMode Dublex  AD-STST-MMD  Liitinadapteri ST/ST MultiMode Dublex 
Varastossa
(2)
1+ 6,20 EUR
10+ 5,60 EUR
50+ 4,96 EUR

 
 Liitinadapteri ST/ST MultiMode Simplex  AD-STST-MMS  Liitinadapteri ST/ST MultiMode Simplex 
Varastossa
(8)
1+ 1,75 EUR
10+ 1,49 EUR
50+ 1,31 EUR

 
 Liitinadapteri ST/ST SingleMode Simplex  AD-STST-SMS  Liitinadapteri ST/ST SingleMode Simplex 
Varastossa
(7)
1+ 3,05 EUR
10+ 2,59 EUR
50+ 2,29 EUR

 
Tuotteet 1 - 12 (12 tuotteesta) Sivu  1