Tuoteryhmät ja tuotteet

Tuoteryhmän sisältö



Tuotteet 1 - 15 (15 tuotteesta) Sivu  1 
  Tuotekoodi+  Tuotekuvaus  Tila  Hinta   
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 0,5m  SCSC-OM2-0.5M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 0,5m 
Varastossa
(9)
1+ 6,70 EUR
10+ 6,05 EUR
50+ 5,34 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 10m  SCSC-OM2-10M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 10m 
Varastossa
(5)
1+ 15,40 EUR
10+ 13,85 EUR
50+ 12,35 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 15m  SCSC-OM2-15M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 15m 
Varastossa
(6)
1+ 13,35 EUR
10+ 12,00 EUR
50+ 10,70 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 1m  SCSC-OM2-1M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 1m 
Varastossa
(19)
1+ 6,10 EUR
10+ 5,51 EUR
50+ 4,89 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 20m  SCSC-OM2-20M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 20m 
Varastossa
(3)
1+ 16,45 EUR
10+ 14,81 EUR
50+ 13,14 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 2m  SCSC-OM2-2M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 2m 
Ei varastossa
Toimitusaika:
1 viikko
1+ 6,30 EUR
10+ 5,65 EUR
50+ 5,05 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 3m  SCSC-OM2-3M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 3m 
Varastossa
(9)
1+ 6,70 EUR
10+ 6,05 EUR
50+ 5,34 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 5m  SCSC-OM2-5M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 5m 
Varastossa
(11)
1+ 8,49 EUR
10+ 7,65 EUR
50+ 6,80 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 7,5m  SCSC-OM2-7.5M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM2) 7,5m 
Varastossa
(9)
1+ 10,55 EUR
10+ 9,50 EUR
50+ 8,44 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM3) 15m  SCSC-OM3-15M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/multimode (OM3) 15m 
Ei varastossa,
tuote poistunut
1+ 29,95 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 10m  SCSC-OS1-10M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 10m 
Varastossa
(3)
1+ 18,10 EUR
5+ 15,40 EUR
10+ 13,60 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 1m  SCSC-OS1-1M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 1m 
Varastossa
(12)
1+ 10,65 EUR
10+ 9,05 EUR
50+ 8,00 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 2m  SCSC-OS1-2M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 2m 
Varastossa
(6)
1+ 11,66 EUR
10+ 9,90 EUR
50+ 8,75 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 3m  SCSC-OS1-3M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 3m 
Varastossa
(18)
1+ 13,26 EUR
10+ 11,25 EUR
50+ 9,94 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 5m  SCSC-OS1-5M  Valokuitukaapeli SC/SC dublex/single mode (OS1) 5m 
Varastossa
(7)
1+ 14,40 EUR
10+ 12,25 EUR
50+ 10,80 EUR

 
Tuotteet 1 - 15 (15 tuotteesta) Sivu  1