Tuoteryhmät ja tuotteet

Tuoteryhmän sisältö

Näytä: 


Tuotteet 1 - 10 (10 tuotteesta) Sivu  1 
  Tuotekoodi+  Tuotekuvaus  Tila  Hinta   
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM1) 3m  SCST-OM1-3M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM1) 3m 
Ei varastossa,
tuote poistunut
1+ 8,80 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM1) 5m  SCST-OM1-5M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM1) 5m 
Varastossa,
tuote poistuu
(2)
1+ 12,95 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 0,5m  SCST-OM3-0.5M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 0,5m 
Ei varastossa,
tuote poistunut
1+ 5,46 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 10m  SCST-OM3-10M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 10m 
Ei varastossa,
tuote poistunut
1+ 11,00 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 1m  SCST-OM3-1M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 1m 
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 12,25 EUR
10+ 11,00 EUR
50+ 9,80 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 2m  SCST-OM3-2M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 2m 
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 13,40 EUR
10+ 12,05 EUR
50+ 10,75 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 5m  SCST-OM3-5M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 5m 
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 16,75 EUR
10+ 15,10 EUR
50+ 13,40 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 7,5m  SCST-OM3-7.5M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/multimode (OM3) 7,5m 
Varastossa,
tuote poistuu
(4)
1+ 9,90 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/single mode (OS1) 10m (DK-2912-10)  SCST-OS1-10M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/single mode (OS1) 10m (DK-2912-10) 
Varastossa
(5)
1+ 19,95 EUR
10+ 16,95 EUR
50+ 14,95 EUR

 
 Valokuitukaapeli SC/ST dublex/single mode (OS1) 1m (DK-2912-01)  SCST-OS1-1M  Valokuitukaapeli SC/ST dublex/single mode (OS1) 1m (DK-2912-01) 
Varastossa
(3)
1+ 14,55 EUR
10+ 12,35 EUR
50+ 10,90 EUR

 
Tuotteet 1 - 10 (10 tuotteesta) Sivu  1