Tuoteryhmät ja tuotteet

Tuoteryhmän sisältö

Näytä: 


Tuotteet 1 - 9 (9 tuotteesta) Sivu  1 
  Tuotekoodi+  Tuotekuvaus  Tila  Hinta   
 Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 10m (DK-2511-10)  STST-OM2-10M  Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 10m (DK-2511-10) 
Ei varastossa
Toimitusaika:
1 viikko
1+ 14,95 EUR
10+ 13,45 EUR
50+ 11,95 EUR

 
 Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 1m (DK-2511-01)  STST-OM2-1M  Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 1m (DK-2511-01) 
Varastossa
(10)
1+ 9,00 EUR
10+ 8,10 EUR
50+ 7,20 EUR

 
 Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 2m (DK-2511-02)  STST-OM2-2M  Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 2m (DK-2511-02) 
Varastossa
(8)
1+ 10,10 EUR
10+ 9,10 EUR
50+ 8,10 EUR

 
 Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 3m (DK-2511-03)  STST-OM2-3M  Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 3m (DK-2511-03) 
Varastossa
(6)
1+ 9,55 EUR
10+ 8,60 EUR
50+ 7,65 EUR

 
 Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 5m (DK-2511-05)  STST-OM2-5M  Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM2) 5m (DK-2511-05) 
Varastossa
(7)
1+ 12,00 EUR
10+ 10,80 EUR
50+ 9,60 EUR

 
 Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM3) 2m  STST-OM3-2M  Valokuitukaapeli ST/ST dublex/multimode (OM3) 2m 
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 17,65 EUR
10+ 15,90 EUR
50+ 14,10 EUR

 
 Valokuitukaapeli ST/ST dublex/single mode (OS1) 1m (DK-2911-01)  STST-OS1-1M  Valokuitukaapeli ST/ST dublex/single mode (OS1) 1m (DK-2911-01) 
Varastossa
(2)
1+ 11,70 EUR
10+ 9,95 EUR
50+ 8,80 EUR

 
 Valokuitukaapeli ST/ST dublex/single mode (OS1) 2m (DK-2911-02)  STST-OS1-2M  Valokuitukaapeli ST/ST dublex/single mode (OS1) 2m (DK-2911-02) 
Varastossa
(2)
1+ 9,50 EUR
10+ 8,05 EUR
50+ 7,10 EUR

 
 Valokuitukaapeli ST/ST dublex/single mode (OS1) 3m (DK-2911-03)  STST-OS1-3M  Valokuitukaapeli ST/ST dublex/single mode (OS1) 3m (DK-2911-03) 
Varastossa
(4)
1+ 14,45 EUR
10+ 12,30 EUR
50+ 10,85 EUR

 
Tuotteet 1 - 9 (9 tuotteesta) Sivu  1