Tuoteryhmät ja tuotteet

Tuoteryhmän sisältö

Näytä: 


Tuotteet 1 - 20 (39 tuotteesta) Sivu  1  2  Seuraava sivu > 
  Tuotekoodi+  Tuotekuvaus  Tila  Hinta   
Pöytäteline 7" tableteille (AA0050) AA0050  Pöytäteline 7" tableteille (AA0050)
Varastossa
(3)
1+ 18,20 EUR
5+ 17,30 EUR
10+ 16,41 EUR

 
Liitinadapteri LC/LC MultiMode Dublex AD-LCLC-MMD  Liitinadapteri LC/LC MultiMode Dublex
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 2,70 EUR
10+ 2,43 EUR
50+ 2,16 EUR

 
Liitinadapteri LC/LC SingleMode Dublex AD-LCLC-SMD  Liitinadapteri LC/LC SingleMode Dublex
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 2,91 EUR
10+ 2,63 EUR
50+ 2,33 EUR

 
Audio-video / USB -muunnin "videokaappari" (VG0030) AV-USB  Audio-video / USB -muunnin "videokaappari" (VG0030)
Tulossa:
28.04.2024
1+ 33,10 EUR
5+ 29,80 EUR
10+ 26,45 EUR

 
Bluetooth-sovitin USB-liitäntään V4.0 100m BT0015  Bluetooth-sovitin USB-liitäntään V4.0 100m
Varastossa
(5)
1+ 15,25 EUR
5+ 13,75 EUR

 
Bluetooth-sovitin USB-liitäntään V4.0 100m BT0037  Bluetooth-sovitin USB-liitäntään V4.0 100m
Varastossa
(4)
1+ 22,90 EUR
5+ 20,60 EUR
10+ 18,35 EUR

 
Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla 20-20000Hz BT0056  Bluetooth-nappikuulokkeet mikrofonilla 20-20000Hz
Varastossa
(3)
1+ 14,00 EUR
5+ 13,31 EUR
10+ 12,60 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,3m (CA10030) CA10-0.3M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,3m (CA10030)
Ei varastossa,
tuote poistunut
1+ 2,36 EUR

 
Muistikortinlukija USB-väylään USB-A 2.0 SD/SDHC/MMC CR0007  Muistikortinlukija USB-väylään USB-A 2.0 SD/SDHC/MMC
Varastossa
(2)
1+ 3,94 EUR
5+ 3,55 EUR
25+ 3,15 EUR

 
Muistikortinlukija USB-väylään USB-A 3.0 (SD/micro-SD) CR0034  Muistikortinlukija USB-väylään USB-A 3.0 (SD/micro-SD)
Varastossa
(1)
1+ 15,20 EUR
5+ 13,70 EUR
10+ 12,15 EUR

 
HDMI/DisplayPort-liitäntäkaapeli 4K/Ultra-HD musta 1m (CH0090) HDMI-DP-1M  HDMI/DisplayPort-liitäntäkaapeli 4K/Ultra-HD musta 1m (CH0090)
Varastossa
(3)
1+ 49,90 EUR
5+ 47,41 EUR
10+ 44,90 EUR

 
HDMI/DisplayPort-liitäntäkaapeli 4K/Ultra-HD musta 2m (CH0091) HDMI-DP-2M  HDMI/DisplayPort-liitäntäkaapeli 4K/Ultra-HD musta 2m (CH0091)
Varastossa
(4)
1+ 51,89 EUR
5+ 49,30 EUR
10+ 46,70 EUR

 
HDMI-pistoke uros kullattu (CHP001) HDMI-P  HDMI-pistoke uros kullattu (CHP001)
Ei varastossa
Toimitusaika:
1 viikko
1+ 7,95 EUR
10+ 7,15 EUR
50+ 6,35 EUR

 
Pöytämikrofoni 2,2kohm 100-16000Hz (HS0047) HS0047  Pöytämikrofoni 2,2kohm 100-16000Hz (HS0047)
Varastossa
(5)
1+ 8,00 EUR
5+ 7,20 EUR
10+ 6,40 EUR

 
Optinen ergonominen hiiri 1000dpi USB musta ID0158  Optinen ergonominen hiiri 1000dpi USB musta
Varastossa
(1)
1+ 21,75 EUR
5+ 20,65 EUR
10+ 19,60 EUR

 
Kiintolevyadapteri kaksisuuntainen IDE-SATA (AD0008) IDE-SATA  Kiintolevyadapteri kaksisuuntainen IDE-SATA (AD0008)
Varastossa
(3)
1+ 21,06 EUR
5+ 17,91 EUR
25+ 15,80 EUR

 
Pöytäteline jatkopistorasialle valkoinen KAB0067  Pöytäteline jatkopistorasialle valkoinen
Varastossa
(2)
1+ 15,30 EUR
5+ 13,80 EUR
10+ 12,25 EUR

 
Valokuitukaapeli LC/LC dublex/single mode (OS2) 10m (FP0LC10) LCLC-OS2-10M  Valokuitukaapeli LC/LC dublex/single mode (OS2) 10m (FP0LC10)
Varastossa
(9)
1+ 17,55 EUR
10+ 14,90 EUR
50+ 13,14 EUR

 
Valokuitukaapeli LC/LC dublex/single mode (OS2) 15m (FP0LC15) LCLC-OS2-15M  Valokuitukaapeli LC/LC dublex/single mode (OS2) 15m (FP0LC15)
Varastossa
(9)
1+ 22,90 EUR
10+ 20,60 EUR
50+ 18,35 EUR

 
Valokuitukaapeli LC/LC dublex/single mode (OS2) 20m (FP0LC20) LCLC-OS2-20M  Valokuitukaapeli LC/LC dublex/single mode (OS2) 20m (FP0LC20)
Varastossa
(5)
1+ 21,15 EUR
10+ 19,05 EUR
50+ 16,95 EUR

 
Tuotteet 1 - 20 (39 tuotteesta) Sivu  1  2  Seuraava sivu >