Tuoteryhmät ja tuotteet

LCSC-OM2-5M
Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM2) 5m

Tekniset tiedot
Valokuitukaapeli. Dublex / multimode.
 
Tilauskoodi:LCSC-OM2-5M
Liitin A:2 x LC-liitin
Liitin B:2 x SC-liitin
Kuituluokka:50 / 125 µm  (OM2)
Kaapelin halkaisija:2,8 mm
Siirtonopeus:2 km  100Mb/s
500 m  1 Gb/s
82 m  10 Gb/s
Käyttölämpötila:-20...+60 °C
Väri:oranssi
Pituus:

5 m


Määrä: