Tuoteryhmät ja tuotteet

LCSC-OM4-20M
Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 20m

Tekniset tiedot
Valokuitukaapeli. Dublex / multimode.
 
Tilauskoodi:LCSC-OM4-20M
Liitin A:2 x LC-liitin
Liitin B:2 x SC-liitin
Kuituluokka:50 / 125 µm  (OM4)
Kaapelihalkaisija:2,8 mm
Siirtonopeus:2 km  100Mb/s
1,1 km  1 Gb/s
550 m  10 Gb/s
Käyttölämpötila:-20...+60 °C
Väri:violetti
Pituus:

20 m


Määrä:
Valokuitukaapeli LC/SC dublex/multimode (OM4) 20m
Hinta
1+ 39,49 EUR
10+ 35,55 EUR
25+ 31,60 EUR

Ei varastossa
Toimitusaika: 1 viikko