Tuoteryhmät ja tuotteet

LCSC-OS2-2M
Valokuitukaapeli LC/SC simplex/single mode (OS2) 2m (FPSLS02)

Tekniset tiedot
Valokuitukaapeli. Simplex / single mode.
 
Tilauskoodi:LCSC-OS2-2M
Liitin A:1 x LC-liitin APC
Liitin B:1 x SC-liitin APC
Kuituluokka:9 / 125 µm  (OS2)
Kaapelin halkaisija:2 mm
Siirtonopeus:40 km  10-100 Gb/s
Väri:keltainen
Pituus:

2 m


Määrä:
Valokuitukaapeli LC/SC simplex/single mode (OS2) 2m (FPSLS02)
Hinta
1+ 9,50 EUR
10+ 8,05 EUR
50+ 7,15 EUR

Varastossa (6)