Tuoteryhmät ja tuotteet

Tuoteryhmän sisältö

Näytä: 


Tuotteet 1 - 20 (62 tuotteesta) Sivu  1  2  3  4  Seuraava sivu > 
  Tuotekoodi  Tuotekuvaus  Tila  Hinta+   
Modular-pistoke Cat6 suojaamatonläpi/läpivietävä/UTP pyöreälle kaapelille 8/8-nap. LOG-MP0027  Modular-pistoke Cat6 suojaamatonläpi/läpivietävä/UTP pyöreälle kaapelille 8/8-nap.
Ei varastossa,
tuote poistunut
5+ 0,21 EUR
25+ 0,17 EUR
100+ 0,16 EUR

 
USB-pistoke B (UP0002) USB-BP2  USB-pistoke B (UP0002)
Varastossa
(30)
1+ 1,60 EUR
10+ 1,28 EUR
100+ 1,12 EUR

 
Liitinadapteri LC/LC MultiMode Dublex AD-LCLC-MMD  Liitinadapteri LC/LC MultiMode Dublex
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 2,53 EUR
10+ 2,28 EUR
50+ 2,02 EUR

 
Liitinadapteri LC/LC SingleMode Dublex AD-LCLC-SMD  Liitinadapteri LC/LC SingleMode Dublex
Ei varastossa
Toimitusaika:
3-5 päivää
1+ 2,68 EUR
10+ 2,41 EUR
50+ 2,15 EUR

 
Optinen liitinadapteri TOSLINK-naaras / 3,5mm optinen plugi kulma (CA1015) OPT712  Optinen liitinadapteri TOSLINK-naaras / 3,5mm optinen plugi kulma (CA1015)
Varastossa
(6)
1+ 3,16 EUR
10+ 2,69 EUR
50+ 2,37 EUR

 
Muistikortinlukija USB-väylään USB-A 2.0 SD/SDHC/MMC CR0007  Muistikortinlukija USB-väylään USB-A 2.0 SD/SDHC/MMC
Varastossa
(12)
1+ 3,68 EUR
5+ 3,31 EUR
25+ 2,95 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,3m (CA10030) CA10-0.3M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,3m (CA10030)
Varastossa
(13)
1+ 3,82 EUR
10+ 3,43 EUR
50+ 3,05 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,5m (CA10050) CA10-0.5M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,5m (CA10050)
Varastossa
(4)
1+ 3,98 EUR
10+ 3,58 EUR
50+ 3,19 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,75m (CA10075) CA10-0.75M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,75m (CA10075)
Varastossa
(3)
1+ 4,09 EUR
10+ 3,68 EUR
50+ 3,27 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,5m (CA11050) CA11-0.5M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,5m (CA11050)
Varastossa
(12)
1+ 4,35 EUR
10+ 3,92 EUR
50+ 3,48 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 1m (CA10100) CA10-1M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 1m (CA10100)
Tulossa:
07.09.2021
1+ 4,35 EUR
10+ 3,92 EUR
50+ 3,48 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,75m (CA11075) CA11-0.75M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 0,75m (CA11075)
Varastossa
(10)
1+ 4,40 EUR
10+ 3,97 EUR
50+ 3,52 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 1m (CA11100) CA11-1M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 1m (CA11100)
Varastossa
(5)
1+ 4,50 EUR
10+ 4,05 EUR
50+ 3,60 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 1,5m (CA10150) CA10-1.5M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 1,5m (CA10150)
Varastossa
(7)
1+ 4,66 EUR
10+ 4,19 EUR
50+ 3,73 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 1,5m (CA11150) CA11-1.5M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 1,5m (CA11150)
Varastossa
(10)
1+ 4,86 EUR
10+ 4,38 EUR
50+ 3,89 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 3m (CA10300) CA10-3M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 3m (CA10300)
Varastossa
(8)
1+ 5,85 EUR
10+ 5,25 EUR
50+ 4,69 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 3m (CA11300) CA11-3M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 3m (CA11300)
Varastossa
(3)
1+ 5,95 EUR
10+ 5,34 EUR
50+ 4,76 EUR

 
Vaijerilukko avainlukolla kannnettaville tietokoneille NBS003  Vaijerilukko avainlukolla kannnettaville tietokoneille
Ei varastossa
Toimitusaika:
1 viikko
1+ 6,84 EUR
5+ 6,15 EUR
10+ 5,51 EUR

 
Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 5m (CA10500) CA10-5M  Audioliitäntäkaapeli 2x3,5mm stereoplugi kullattu 5m (CA10500)
Varastossa
(7)
1+ 7,06 EUR
10+ 6,35 EUR
50+ 5,65 EUR

 
HDMI-pistoke uros kullattu (CHP001) HDMI-P  HDMI-pistoke uros kullattu (CHP001)
Ei varastossa
Toimitusaika:
1 viikko
1+ 7,45 EUR
10+ 6,70 EUR
50+ 5,95 EUR

 
Tuotteet 1 - 20 (62 tuotteesta) Sivu  1  2  3  4  Seuraava sivu >