Tuoteryhmät ja tuotteet

Tuoteryhmän sisältö



Tuotteet 21 - 26 (26 tuotteesta) Sivu < Edellinen sivu   1  2 
  Tuotekoodi+  Tuotekuvaus  Tila  Hinta   
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 1m  LCSC-OS1-1M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 1m 
Tulossa:
08.02.2023
1+ 10,55 EUR
10+ 8,95 EUR
50+ 7,90 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 2m  LCSC-OS1-2M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 2m 
Tulossa:
08.02.2023
1+ 11,20 EUR
10+ 9,50 EUR
50+ 8,39 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 3m  LCSC-OS1-3M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 3m 
Ei varastossa
Toimitusaika:
1 viikko
1+ 17,74 EUR
10+ 15,95 EUR
50+ 14,20 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 5m  LCSC-OS1-5M  Valokuitukaapeli LC/SC dublex/single mode (OS1) 5m 
Tulossa:
08.02.2023
1+ 14,05 EUR
10+ 11,95 EUR
50+ 10,55 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC simplex/single mode (OS2) 1m (FPSLS01)  LCSC-OS2-1M  Valokuitukaapeli LC/SC simplex/single mode (OS2) 1m (FPSLS01) 
Varastossa
(2)
1+ 9,65 EUR
10+ 8,20 EUR
50+ 7,25 EUR

 
 Valokuitukaapeli LC/SC simplex/single mode (OS2) 2m (FPSLS02)  LCSC-OS2-2M  Valokuitukaapeli LC/SC simplex/single mode (OS2) 2m (FPSLS02) 
Ei varastossa
Toimitusaika:
1 viikko
1+ 10,16 EUR
10+ 8,66 EUR
50+ 7,60 EUR

 
Tuotteet 21 - 26 (26 tuotteesta) Sivu < Edellinen sivu   1  2