Tuoteryhmät ja tuotteet

LCLC-OS2-15M
Valokuitukaapeli LC/LC dublex/single mode (OS2) 15m (FP0LC15)

Tekniset tiedot
Valokuitukaapeli. Dublex / single mode.
Halogeenivapaa (LSZH) kaapeli.
 
Tilauskoodi: LCLC-OS2-15M
Liitin A: 2 x LC-liitin
Liitin B: 2 x LC-liitin
Kuituluokka: 9 / 125 µm  (OS2)
Kaapelin halkaisija: 3 mm
Siirtonopeus: 40 km  10-100 Gb/s
Käyttölämpötila: -20...+60 °C
Väri: keltainen
Pituus:

15 m

Valmistajan tuotekoodi: FP0LC15
Alkuperämaa:

CN  (Kiina)

Tullikoodi: 85447000

 

Katso lisätietoja tuotteen sivulta.

Määrä:
Valokuitukaapeli LC/LC dublex/single mode (OS2) 15m (FP0LC15)
Hinta
1+ 21,40 EUR
10+ 19,24 EUR
50+ 17,10 EUR

Tulossa: 22.08.2022